Autók » Fiat » Tipo (1987-1995)

Tipo 1,4 s

Jó ez, de hiába.. olasz:)

Fél éve vettem ezt az autót,választásom azért esett rá mert szerintem szebb is mint egy golf2,meg kb ezért az árért egy 4évvel id?sebb teljesen fapados lényegesen elavultabb golfot,vagy kadettet lehet kapni.ebben azért mégiscsak van ABS,el.ablakok,légzsák,szervok. stb..ezek német autóban nicsenek.
az elektronika borzalmas,a szerel? se tudja mi szívhatja le az aksit,szóval olasz.a váltó is elég rossz,többi tipóssal beszélve ez valószín? minden típóra igaz.más rosszat nemigazán tudnék rá mondani,leeht a golfosok utálni fognak ezért ,de a golfhoz viszonyítom az autót,a német se térkínálatban,se kényelemben,meg se közelíti,a felhasznált müanyagok min?sége se rosszabb egy fokkal se az olaszban.néha nagyon tudom utálni az elektronika meg a váltó miatt,de mindig kidühöngöm magam és pár perc múlva már megint azt nézem hogy mennyivel kényelmesebb,szebb,pörg?sebb mint egy golf,vagy bármi más ezért a pénzért.?sszegészében szeretem,de azért szívesen elbeszélgetnék egy-két olasz min?ségellen?rrel:)

- Elektronika,váltó

Fenntartási költség (5) Évjárat 1994
Teljesítmény (6) Km vásárláskor 120000
Előző autója? Következő autója?
Verdikt (4.8/10)

Fiat Tipo 1987