Autók » Skoda » Octavia/octavia Tour (1996-2010)

Octavia/octavia Tour 1.6 GLX 101 LE

A kis vörös

Imádtam ... minden hibája ellénere.
könnyen vezethet? , viszonylag jól ment . A csomagtartója óriási minden belefért amit bele akartam rakni .
csak nem szerettem volna beülni magam mögé :-)
Elvitt zokszó nélkül mindenhová , csak beülni és nyomni a gázt....
Ráadásnak a gyönyör? vöröses m?szerfala........
Viszont nagyon sokat vesztett az értékéb?l , mikor eladtam .
két és fél év alatt több mint 800.000 forintot. egyszóval egy bukás volt anyagilag.

- Elhoztam pénteken , hétf?n széthullott a bal hátsó elektromos ablak . eltört vmi bizbasz 50ft-os alkatrész ami külön nem kapható. csak egyben az egész szerkezet 17e ft .. Utána lassan másfél év alatt széthullott mind a négy. 100.000 Ft
- Klíma - kiégett a biztosíték , mivel az akkumulátoron volt elhelyezve a foglalat , a szerel?nek két és félóra kellett ahhoz , hogy megtalálja :-) 4ezer forintos óradíj mellett .......
- 18e ft
- motorvezérl? elektronika (?) a mai napig nem tudom okozta az alapjárati fordulatszám ugrálást.. cseréltek :
- 1, légmennyiség mér?t - semmi hatás
- 2, vízgombát - minek ?
- 3, lambdaszonda csere (?) ezt írta ki a komputer ?? csere után szintén :-)
- 4, alapjárati léptet?motor -- ua...
- mindez cirka 300.000 forintba került a sok diagnosztikai méréssel együtt.
- A legpofátlanabb az volt mikor úgy adták át az autót lambdaszonda csere után , hogy a klíma m?ködött és ett?l nem ingadozott az alapjárat. Naná , hogy az els? lámpánál az ideg jött rám.
- vissza a szervizbe , ahol a következ? pofa megállapította a hiba okát - lambdacsere --- mondom , hisz most cserélték .. mikor , kik ? szokásos kérdések ,,, mondom itt , csak két szerel? állással arrébb :-)

Nagykanizsa Várkapu Skoda szervíz

Autó Fatér Skoda kereskedés Zalaegerszeg

Fenntartási költség (3) Évjárat 1998
Teljesítmény (4) Km vásárláskor 82000
Megbízhatóság (5) Vezetett km 62000
Előző autója? Astra F Következő autója? Opel Astra H 2004
Verdikt (4.4/10)

Skoda Octavia/Octavia Tour 1996 (2003 - 2003)