Autók » Renault » Laguna (1993-2001)

Laguna 2,0 RN

Családi Bálna

A Család vette, hogy elférjünk (szüleim, öcsém + én vagyunk a Család, akkor még, 2002-ben, csak a szüleim voltak bruttó befizet?k :-))) ) Szóval én néztem ki, és megfogott a digi-klíma, a "nagyzene", meg a hatalmas, kényelmes fotelek, hát, gondoltam elhintem otthon. Kimentünk a szül?kkel megnézni, ?k is rögtön beleszerettek. Otthagytuk a Samarát búcsú nélkül, és még aznap elhoztuk a Nagy Vasat. Annyit eszik, mint az 1.5-ös Samara, csak nincs vele baj, és megy, mint egy dízel (1500-tól 3500-ig ugyanúgy húz), hátborzongatóan morog a nyolcszelepes, próbáltam a 16V-t is, ez sokkal jobb, dacára a mínusz 20 lóer?nek. Soha nem padlóztam le ötösben, 195-öt mentem vele max, akkor már azért van hangja...! :-)))
Azóta már a második saját autóm van, de mindig öröm bele (akár utasként is!) visszaülni.

- Generátorszíj-feszít? fogasléc, akksi, részben a m?szerfal-világítás (máig rejtély, mi az oka...)

Felkapott kisvárosi autószerel? (az a fajta, aki hamarosan autószalont nyit), növekv? arccal, egyre gyakoribb látványos lehúzással.

Helyi szaki, aki mindent megcsinál egy Ladán (karosszéria, futóm?, motor, villamos-témák), de nem való a kezébe ilyen finom vas.

Fenntartási költség (6) Évjárat 1994
Megbízhatóság (8) Vezetett km 20000
Előző autója? Samara 1.5 Következő autója?
Verdikt (7.2/10)

Renault Laguna 1993