Autók » Citroën » C2 (2003)

C2 c2 VTR, 1,4 benzin

Elégedett pesti polgárgyerek sallangmentes ajánlója

Nos, megvettem a kicsikét mint Citroenes belsős tesztautót. Gondolkodtam mindenfélében: Saab, Rover, BMW, Mazda...De ez lett. Miért? Mert kicsi, de pofás, egyenesen tökösnek tartják a nők. Mert alacsonyak a közdíjai. Mert megbízható: több, mint 8 éves fejlesztésű a motorja: bevált darab, nekem nem kell futurisztikus paksi erőmű a fedél alá. Mert kicsi és bárhova beteszem. Mert az első fuvarok között az új franciaágyat hoztam haza vele, amely méretei: 160X200. Mert ezzel nem elégedtem meg és hazahoztam vele az uj Electrolux tűzhelyet is. És egy fontos tényező: hogy egy gyönyörű nő, aki mindig velem jött shoppingolni a fenti eseményekkor, soha nem taxival, hanem a Citroennel jött haza a cuccal egyetemben! Nos, itt az ideje rádöbbenni kedves Uraim, hogy ne a kocsinkkal kompenzáljunk, hanem lássuk be, mindez guroló költség, amit okosan kell meghatározni: feleljen meg minden elvárásunknak! Nekünk férfiaknak az kell, hogy legyen csajozós, de férjen el benne egy-két kütyi is, ne legyen drága a rezsije és: lehetőleg ne lopják el. És Citroent, lekopoghatjuk: nem lopják! Soha nem gondoltam volna, hogy francia kocsim lesz, de megvettem és tökéletes! Ajánlom :) Nem kellenek a nagy batárok, vegyük már észre, hogy max az első két ülést használjuk! Érdemes körülnézni a dugókban néha napján az Andrássyn :)

- Semmi!

Citroen M5, teljesen korrektek (egyelőre)

Fenntartási költség (4) Évjárat 2005
Megbízhatóság (10) Vezetett km 12000
Előző autója? VW De Lux 1200, baujahr 1965 November Következő autója? Egyelőre maradnék a Citroenek mellett - az új C5 tetszik, a C6 egyenesen gyönyörű
Verdikt (7.3/10)

Citroën C2 2003 (2003)